Bondsleiding

Voor al uw vragen in verband met de werking van KSA, kunt u terecht bij de bondsleiding. Zij vormen de stevige basis voor KSA Oostende Meeuwennest. Aan het hoofd van de jongenswerking staat bondsleider Tuur, bij de meisjeswerking is dit bondsleidster Kayleigh. Daarnaast staat bondssecretaris Wannes in voor de financiële kant van KSA. Verder staat Toon in voor de pedagogische begeleiding. De volwassen begeleiding ondersteunt de bondsleiding en de verdere werking van KSA Oostende. Bondsproost Dirk ontfermt zich over de K (katholieke) in KSA!

Contact: bondsleiding@ksaoostende.be

 

Tuur Fouquet

Bondsleider 

0493/ 15 24 10

tuur@ksaoostende.be

 

Kayleigh Dhiedt

Bondsleidster

0475/ 42 35 53

kayleigh@ksaoostende.be

 

Wannes Deprez

Bondssecretaris

0471/ 85 36 95

wannes@ksaoostende.be

 

Toon Huntjens

Pedagogisch begeleider

toon@ksaoostende.be

 

Lot Fouquet

Volwassen begeleidster

lot@ksaoostende.be

 

Benoit De Becker

Volwassen begeleider

benoit@ksaoostende.be

 

Dirk Masschelein

Bondsproost

dirk@ksaoostende.be