Bondsleiding

Voor al uw vragen in verband met de werking van KSA, kunt u terecht bij de bondsleiding. Zij vormen de stevige basis voor KSA Oostende Meeuwennest. Aan het hoofd van de jongenswerking staat bondsleider Tuur, bij de meisjeswerking is dit bondsleidster Marie-Sophie. Daarnaast staat bondssecretaris Wannes in voor de financiële kant van KSA. Lisa is bondsorganisator en ondersteunt en coördineert de organisatie van de evenementen. Verder staat Febe in voor de pedagogische begeleiding. De volwassen begeleiding ondersteunt de bondsleiding en de verdere werking van KSA Oostende. Bondsproost Dirk ontfermt zich over de K (katholieke) in KSA!

Contact: bondsleiding@ksaoostende.be

 

Tuur Fouquet

Bondsleider 

0493/ 15 24 10

tuur@ksaoostende.be

 

Marie-Sophie Van Ingelghem

Bondsleidster

0493/ 60 05 43

mariesophie@ksaoostende.be

 

Wannes Deprez

Bondssecretaris

0471/ 85 36 95

wannes@ksaoostende.be

 

Febe Parmentier

Pedagogisch begeleidster

febe@ksaoostende.be

 

Lot Fouquet

Volwassen begeleidster

lot@ksaoostende.be

 

Robbe Calcoen

Volwassen begeleider

robbe@ksaoostende.be

 

Lisa Hungwe

Bondsorganisator

lisa@ksaoostende.be

 

Dirk Masschelein

Bondsproost

dirk@ksaoostende.be